کد خبر: ۹۹۴۰۹

زرد یک رنگ جسورانه در دکوراسیون داخلی است ، رنگی سرشار از آرامش و در عین حال انرژی بخش که بهترین بخش برای استفاده از آن در دکوراسیون داخلی ،کابینت و آشپزخانه است.

زرد یک رنگ جسورانه در دکوراسیون داخلی است ، رنگی سرشار از آرامش و در عین حال انرژی بخش که بهترین بخش برای استفاده از آن در دکوراسیون داخلی ،کابینت و آشپزخانه است.

دکوراسیون و مدل کابینت آشپزخانه به رنگ زرد:

ایران مطلب : رنگ کابینت رکن اصلی نمای زیبایی دکوراسیون آشپزخانه است . یک طراحی داخلی زمانی زیبایی خود را نشان خواهد داد که یک رنگ بندی جذاب و شیک داشته باشد پس رعایت اصول انتخاب رنگ را بایستی با دقت اجرا کرد. یکی از رنگهای دوست داشتنی و البته فوق العاده زیبا در دکوراسیون داخلی رنگ زرد است که تناژ خورشیدی شاید جذاب ترین تناژ ان باشد.

در این بخش از دنیای مد نمناک جدیدترین مدل کابینت های آشپزخانه را که با رنگ اصلی زرد طراحی و تکمیل شده اند برایتان جمع اوری کرده ایم که مشاهده می کنید. رنگ زرد یک رنگ جسورانه در دکوراسیون داخلی است ، رنگی سرشار از آرامش و در عین حال انرژی بخش است که گنجاندن ان در آشپزخانه حس طراوت و پاکیزگی را چند برابر می سازد. در روانشاسی رنگها ، رنگ زرد به عنوان یک رنگ اشتها آور با طبیعتی گرم باعث کمک درسازمان یافتگی بیشتر افراد و انتخاب یک روش خوشبینانه می شود. 

هیچ رنگی مثل زردتزئین یا دکوراسیون را روشن نمی کند. زرد قویترین گزینه برای روشنتر کردن اتاق یااتاقهایی که رو به شمال قرار دارند می باشد. این رنگ برا ی آشپزخانه ، اتاق ناهارخوری و اتاقهای روبه شمال مناسب می باشد. ولی برای اتاق خواب مناسب نمی باشد.

در مدلهای جدید دکوراسیون و کابینت آشپزخانه های گلاس ، مدرن ام دی اف و چوبی مات این قسمت می بینید که چطور طراح با استفاده از یک ترکیب رنگ حرفه ای و ریزبینانه طرحی خیره کننده خلق کرده است. جایی که رنگ مشکی با رنگ زرد موزی و در آشپزخانه ای که رنگ طوسی خاسکتری با رنگ زرد طلایی ترکیب شده اند. ترکیب رنگ در کابینت آشپزخانه زرد و سفید هم که در رده محبوب ترین ها قرار دارد با استفاده از رده های منظم در طرامیک و کابینت ها به زیبایی کنار هم قرار گرفته اند.

تصاویر کابینت های شیک و جدید با ترکیب رنگ زرد

طراحی حرفه ای دکوراسیون و کابینت آشپزخانه به رنگ زرد

مدل کابینت زرد مناسب آپارتمان های کوچک

استفاده از رنگ زرد برای زیبایی کابینت های آشپزخانه

عکس آشپزخانه ی شیک با کابینت زرد چوبی ام دی اف

کابینت زرد با تزیینات آشپزخانه به رنگ مشکی

کابینت زرد و قهوه ای به سبک طراحی مدرن جزیره

تزیین و طراحی داخلی زیبای کابینت و آشپزخانه ای با ترکیب رنگ زرد

عکس آشپزخانه عروس با کابینت زرد و سفید شیک

کابینت زرد و قهوه ای با دکوراسیون 2016

دکوراسیون مدرن کابینت زرد چوبی با زمینه تیره

طراحی شیک و دیزاین مدرن آشپزخانه ای با کابینت زرد و خاکستری رنگ

مدل شیک و جدید سرامیک کابینت زرد و سفید رنگ

کابینت زرد , دکوراسیون و مدل کابینت آشپزخانه جدید 2017

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
به اشتراک بگذارید :