کد خبر: ۹۵۸۴۷
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۰

؛ ۳۱ زن بسیار قدرتمند عضو تیم ملی هاکی در حال حاضر سخت تمرین می‌کنند تا ۱۹ نفر از آنها برای شرکت در بازی‌های المپیک ریو عازم برزیل شوند.

سایت ورزش بانوان ؛ ۳۱ زن بسیار قدرتمند عضو تیم ملی هاکی در حال حاضر سخت تمرین می‌کنند تا ۱۹ نفر از آنها برای شرکت در بازی‌های المپیک ریو عازم برزیل شوند.نکته جالب در ترکیب این تیم این است که هلن و کیت ریچاردسون بازیکنان هاکی بریتانیا به مدت سه سال است که با هم ازدواج کرده‌اند. کیت ۳۶ ساله و هلن ۳۴ ساله مهره‌های اصلی هاکی زنان بریتانیا هستند. تیم هاکی زنان بریتانیا در المپیک لندن موفق به کسب مدال برنز شد. کیت و هلن ریچاردسون بعد از موفقیت در بازی‌های المپیک سال ۲۰۱۲ لندن سال ۲۰۱۳ تصمیم به ازدواج گرفتند و تا به این زمان هم به گفته خودشان زندگی بسیار خوبی دارند.


در سال ۲۰۱۴ برای شرکت در جام جهانی هاکی هر دو سخت تمرین می‌کردند اما به دلیل آسیب‌دیدگی هلن، کیت به تنهایی عازم مسابقات شد. حالا هردو بسیار نگران و مضطرب هستند تا این اتفاق دوباره تکرار نشود و برای حضور در المپیک ریو از هر دوی آنها دعوت به حضور در تیم ملی شود.

آنها از سال ۲۰۰۱ همدیگر را می‌شناختند. آن زمان کیت تصمیم به جدایی از شوهرش داشت و هلن هم به تازگی از رابطه با یک زن شکست خورده بود. سال ۲۰۱۳ زمانی که آنها ازدواج کردند قصد داشتند تا این موضوع را با هم تیمی‌های خود مطرح کنند به همین دلیل همه را به مراسم ازدواج‌شان دعوت کردند. برخورد هم‌تیمی‌هایشان بسیار راحت بود و این زوج ورزشکار هم‌جنس‌گرا هیچ مشکلی تا به حال در این خصوص نداشته‌اند.

کیت می‌گوید: در طی تمرینات توجه زیادی به روابط میان ما و همچنین رقابت‌مان می‌شود. بسیاری از هم اعضای تیم معتقدند که ما با هم تله پاتی داریم.

هلن می‌گوید: ما در منزل کلا از هاکی صحبت می‌کنیم و آرزوی قلبی هردویمان این است که مدال طلای المپیک ریو را بدست آوریم. بسیاری از مردم هم مثل ما با شریک زندگی خود در یک جا مشغول به کار و فعالیت هستند. تصورش هم سخت هست که دور از هم زندگی کنیم.

گفتنی است؛ هلن در حال حاضر مشغول به تحصیل در رشته روانشناسی ورزشی است و کیت هم در آینده تصمیم دارد مربیگری در رشته هاکی را دنبال کند.

سمت راست ( هلن ریچاردسون والش ) سمت چپ ( کیت ریچارسون والش )

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
به اشتراک بگذارید :