کد خبر: ۵۵۹۵۸

عینک دودی شیک از جنس مواد مخدر,عینک دودی,عکس عینک دودی,تصاویری از عینک دودی,عینک دودی از جنس مواد,عینک دودی از جنس مواد اعتیاد اور,طراحی عینک دودی,عینک سازگار,عینک اعتیاد اور,مطالب جالب,ایران مطلب

طراحی عینک دودی اعتیاد آور

ایران مطلب : عینک دودی یک از وسایل پوشیدنی پرکاربرد در ظهرهای آفتابی است. استفاده از آن برای سلامتی چشم ها مهم است و توسط پزشکان توصیه می شود. تنها نکته ای که باید رعایت شود انتخاب یک عینک مناسب و استاندارد است.


"سن ویتن" 24 ساله چندی پیش یک عینک دودی جالب را طراحی کرد و به مرحله ساخت رساند. این عینک در ظاهر کاملا معمولی و شیک به نظر می رسد اما نکته اصلی در مواد اولیه نهفته است زیرا این عینک دودی از جنس مواد مخدر است.

عینک دودی,عکس عینک دودی,تصاویری از عینک دودی

به گفته این طراح انگلیسی او به دنبال ساخت یک عینک سازگار با محیط زیست بود که به فکر درخت شاهدانه افتاد. همانطور که می دانید از درخت شاهدانه و گل های انواع مواد مخدر بدست می آید ولی حالا تبدیل به عینک دودی شده است.

این عینک اعتیاد آور 25 هزار پوند قیمت گذاری شده و دلیل اصلی آن هم بالا بودن قیمت مواد مخدر اعلام شده است! تولید این عینک به صورت انبوه فعلا ممنوع است چرا که احتمال ایجاد اعتیاد وجود دارد.


عینک دودی,عکس عینک دودی,تصاویری از عینک دودی

منبع : yjc.ir
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
به اشتراک بگذارید :