کد خبر: ۴۱۳۱۴

عکس ستاره ها, شبکه‌ های اجتماعی, ستاره ها در شبکه‌ های اجتماعی, تصاویر ایسناگرامی, عکس بازیگران, عکس هنرمندان, عکس فیسبوکی بازیگران, تصاویر فیس بوک بازیگران, عکس, دانلود عکس بازیگران, صفحه شخصی ایسناگرام

در این سری مطالب ما تصمیم گرفته‎ایم گزیده ای از فعالیت چهره های ایرانی در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، فیسبوک، توئیتر و ... در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

سردار آزمون وقتی در روز کمتر از 5 پست در اینستاگرامش می‌گذارد همه طرفدرانش نگرانش می‌شوند که نکند خدای نکرده اتفاقی افتاده! در این عکس هم در کنار رضا قوچان نژاد بعد از گلی که گوچی به بوسنی زد به اشتراک گذاشت.

عکس ستاره ها در شبکه‌ های اجتماعی


عکس ستاره ها, شبکه‌ های اجتماعی, ستاره ها در شبکه‌ های اجتماعی

محسن یگانه از اینکه عکسش سلفی نیست از عموم ملت ایران عذرخواهی کرد!

ادیت عکس هم قابل تامل است. آسمان رنگی است، منظره و ویوی پشت سیاه سفید است، خود محسن رنگی است، بدن طرفدارانش سیاه سفید، صورت طرفداران رنگی!

تشکر جالب علی کریمی از کارلوس کی‌روش. اولین بار است که چنین رابطه ای از علی کریمی با یک مربی دیده میشود. واقعاً اولین بار است!

امیر جعفری و امیر قلعه نویی ظاهراً خیلی با هم رفیق هستند. امین نوری، علی صالحی و آرش مجیدی نیز در عکس دیده میشوند.

برای حسام نواب صفوی این که خودش در عکس خوب افتاده باشد کافی است و آن را به اشتراک میگذارد، اصلاً این که کارلوس کی‌روش همیشه خوشتیپ در این عکس با افکت استادانه (!) خیلی ترسناک افتاده اهمیتی ندارد. حالا از آن آقای پشت سر صرف نظر میکنیم!


رضا عطاران، پولاد کیمیایی، شهاب رمضان. روز پدر که گذشت ولی خانواده رضا عطاران می‌توانستند به عنوان کادو یک کلاه جدید برایش بخرند! به جرئت میتوان گفت در چند سال اخیر تمام عکس های رضا عطاران با همین کلاهش بوده است.


ماشاالله ارسلان قاسمی دارد یواش یواش بزرگ می‌شود!

جشن یازدهمین سالگرد ازدواج زوج هنری دوست داشتنی با این کیک بامزه. ما هم به سحر ولدبیگی و نیما فلاح تبریک میگوییم.

علی کریمی و یک متن فیلسوفانه دیگر!

آن چند پیکسل صورت انسانی که در سمت راست تصویر می‌بینید بهاره کیان افشار است.

محمدرضا احمدی گزارشگر فوتبال سیما خیلی زود از خداحافظی آقای کیروش استقبال کرده است! حالا نه به باره نه به داره آقای احمدی!

هانیه توسلی و یک عکس زیبای دیگر

ایران حذف شد، بازیکنان برگشتند، ازشان استقبال شد و همه رفتند مرخصی! ولی هنوز عکس های بیشمار هنرمندان اعزامی به برزیل تمامی ندارد!

عکس سلفی یوزپلنگ های خسته!

عکس ستاره ها, شبکه‌ های اجتماعی, ستاره ها در شبکه‌ های اجتماعی

منبع : www.bartarinha.ir
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
به اشتراک بگذارید :