کد خبر: ۳۶۰۴۰
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۶:۱۸

روزنامه حوادث حوادث امروز عکس حوادث درگيري بر سر 61 متر زمين ,درگیری و نزاع ,قتل ,قاتل ,مقتول ,حوادث قتل ,قتل عمد ,حوادث روز,حوادث ایران,اخبار داغ,اخبار روز,ايران مطلب

اخبار حوادث - عکس های دعوای رامهرمز +16


درگيري بر سر 61 متر زمين در شهرستان رامهرمز با 7 کشته پايان يافت. قاضي افتخاري، معاون قضايي رئيس کل دادگستري استان خوزستان در تشريح اين ماجرا گفت: صبح ديروز درگيري و تيراندازي در يکي از محلات شهرستان رامهرمز به پليس اطلاع داده شد.

اخبار داغ,اخبار روز,حوادث ایران

در ادامه با توجه به حساسيت موجود چند تيم از ماموران راهي محل درگيري شدند. وي افزود: در بررسي هاي اوليه مشخص شد اختلاف ملکي به ميزان 61 متر در يک زمين باعث اين درگيري شده بود. دو نفر از يکي از طرفين درگير با تهيه دو اسلحه كلاشينكف و 16 خشاب راهي ملک مورد نظر شده و با تيراندازي سه نفر از افراد مرتبط با درگيري خود را به قتل رساندند. همچنين دو نفر از افرادي که در اين درگيري هيچ نقشي قرار نداشتند، هدف گلوله قرار گرفته و جان خود را از دست دادند.

قاضي افتخاري خاطر نشان کرد: دو مرد موتورسوار سپس به سمت يک نمايندگي فروش خودرو که متعلق به مقتولين بود، رفته و اقدام به تيراندازي به سمت آنجا کردند که خوشبختانه در جريان اين تيراندازي به کسي آسيبي نرسيد.

اخبار داغ,اخبار روز,حوادث ایران

معاون قضايي رئيس کل دادگستري استان خوزستان ادامه داد: ماموران پليس به تعقيب عاملان اين جنايت پرداخته و با اخطار و شليک تير هوايي از آنها خواستند که خود را تسليم کنند، اما دو مرد مسلح به فرار خود ادامه داده که در جريان درگيري با ماموران هدف گلوله قرار گرفته و کشته شدند. وي افزود: در اين درگيري 7 نفر از جمله دو ضارب کشته شدند که تحقيقات پليسي و قضايي در اين زمينه ادامه دارد. يکي از نزديکان عاملان اين جنايت هولناک نيز گفت: ضاربان دو برادر بودند که پيش از اين نيز تهديد کرده بودند اگر نتوانند در دعواي اين ملک پيروز شوند دست به جنايت مي زنند.

اخبار حوادث - مهر
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
به اشتراک بگذارید :