کد خبر: ۳۳۳۱۷
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۳ - ۱۰:۴۱

دوچرخه پیاده روی دوچرخه مخصوص پیاده روی اخبار گوناگون دوچرخه برای پیاده روی کردن ,عکس دوچرخه برای پیاده روی کردن ,اخبار,اخبار داغ,اخبار روز

اخبار گوناگون - دوچرخه برای پیاده روی کردن! +عکس

مخترعین ژاپنی دوچرخه ای ساخته اند که WBC نام دارد و به دوچرخه پیاده روی شهرت یافته است. این دوچرخه صندلی ندارد و ورزشکار باید روی آن سرپا باشند تا حس پیاده روی کاملا منتقل شود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، ورزش و تندرستی امری است که همیشه و در همه جوامع بسیار مهم هستند. پیاده روی به عنوان مادر ورزش ها شناخته می شود و برای داشتن بدنی سالم یک کمک به شمار می آید. عده ای زمان برای پیاده روی ندارند به همین دلیل از تردمیل و دیگر دستگاه استفاده می کنند که از نظر پزشکی تایید شده نیستند.

مخترعین ژاپنی دوچرخه ای ساخته اند که WBC نام دارد و به دوچرخه پیاده روی شهرت یافته است. این دوچرخه صندلی ندارد و ورزشکار باید روی آن سرپا باشند تا حس پیاده روی کاملا منتقل شود. با هر قدم برداشتن بر روی پدال های دوچرخه، سه چرخ آن حرکت می کند و شما در حال پیاده روی دوچرخه سواری نیز می کنید.

عکس دوچرخه برای پیاده روی کردن ,اخبار,اخبار داغ,اخبار روز

"کاتایاما کوگو" طراح این دوچرخه  در مورد خصوصیات آن می گوید، این دوچرخه 1.2 متر طول و وزنی معادل با 36 کیلوگرم دارد. بر روی این دستگاه یک موتور الکتریکی نیز تعبیه شده است تا در زمان نیاز به کمک ورزشکار بیاید.

این دوچرخه با هر بار شارژگیری می تواند مسافت 20 کیلومتری را با سرعت 24 کیلومتر بر ساعت طی کند و این تنها بخش موتوری دستگاه است. مسافت بیشتری را نیز می تون با پدال زدن و پیاده روی طی کرد.

عکس دوچرخه برای پیاده روی کردن ,اخبار,اخبار داغ,اخبار روز


عکس دوچرخه برای پیاده روی کردن ,اخبار,اخبار داغ,اخبار روز

اخبار گوناگون - باشگاه خبرنگاران
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
به اشتراک بگذارید :