کد خبر: ۲۳۰۹۵

عکس های فروش آدم برفی در چین! ؛ چینی ها علاقه خاصی دارند تا از هر راه ممکن کسب درآمد کنند از این رو حتی برف و آدم برفی را هم به سوژه ای برای پول در آوردن تبدیل کرده اند.

چینی ها علاقه خاصی دارند تا از هر راه ممکن کسب درآمد کنند از این رو حتی برف و آدم برفی را هم به سوژه ای برای پول در آوردن تبدیل کرده اند. این کسب و کار جدید کمی هم عجیب است زیرا آدم برفی برای خودروها ساخته می شود.

دو مرد چینی به تازگی با استفاده از برف هایی که خداوند رایگان برای آن ها فرستاده است درآمدزایی جدیدی را راه انداخته اند.  این دو مرد در تاریخ 10 فوریه که برف زیادی در منطقه "سیچوآن" بارید تصمیم گرفتند این کار یک روزه خود را راه بیاندازند.

عکس های فروش آدم برفی،آدم برفی،آدم برفی در چین،عکس آدم

آن ها آدم برفی هایی کاملا معمولا ساخته و آن ها را در اختیار راننده ها قرار داند تا روی سقف خودرو آدم برفی داشته باشند. شاید به نظر کاری بیهوده باشد اما هستند افرادی که از این آدم برفی ها خریدند و تقریبا برف تمام خیابان تبدیل به 100 آدم برفی شد.

با استناد به گزارش های این کار عجیب آن ها هر آدم برفی را حدود 5 دلار فروخته اند که با احتساب 100 آدم برفی حدود 500 دلار گیر آن آمده است. این مبلغ با احتساب دلاری 3000 تومان درآمد یکروزه یک و نیم میلیون تومانی را برای آن ها به همراه داشته است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
به اشتراک بگذارید :