کد خبر: ۱۰۶۷۸۱
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۶

نعیمه نظام دوست از تغییرات در سری جدید برنامه محله گل و بلبل و اضافه شدن سارا خوئینی ها و ملیکا شریفی نیا به این برنامه خبر داد.

نعیمه نظام دوست از تغییرات در سری جدید برنامه محله گل و بلبل و اضافه شدن سارا خوئینی ها و ملیکا شریفی نیا به این برنامه خبر داد

تغییرات در سری جدید محله گل و بلبل

نعیمه نظام دوست بازیگر مجموعه های تلویزیونی در خصوص تغییرات برنامه تلویزیونی "محله گل و بلبل" گفت:این مجموعه تلویزیونی با همان گروه کارگردانی و بازیگری سری اول، شب گذشته کار خود را آغاز کرده است و با اضافه شدن چند بازیگر جدید در مرحله تهیه و تولید قرار دارد.

برنامه محله گل و بلبل بر خلاف برنامه های های گذشته که به صورت استودیویی با حضور کودکان و نوجوانان اجرا می شد، این بار ساختاری نمایشی دارد و همه ماجراهای آن در یک محله خیالی متشکل از خانه ها، خیابان ها، کوچه ها، مغازه ها و شهروندانی که هر کدام دغدغه های متفاوتی دارند، پیگیری می شود.

پدر و مادر عموپورنگ در محله گل و بلبل

در این محله خیالی، داریوش فرضیایی، بهنوش بختیاری، نادر سلیمانی، حدیث فولادوند، امیر نوری، امیرمحمد متقیان، امیر سهیلی، نعیمه نظام دوست، ابراهیم شفیعی، آرش میراحمدی، عرفان برزین و حمید کاشانی به ترتیب در نقش های عموپورنگ ، خانم میوه فروش، نانوای محل، کتابفروش سیار، گل فروش محل، گلدون خان، بلبل خان، مادر عموپورنگ، پدر عموپورنگ، شاگرد نانوا، بچه مردم و قلهک بازی می کردند.

وی در ادامه پیرامون اضافه شدن بازیگران جدید به بخش نمایشی این برنامه تلویزیونی بیان کرد:در سری جدید همراهی بازیگرانی مانند حدیث فولادوند و نوجوانانی که در سری اول با ما بودند را نداریم و گروهی جدید چون؛ سارا خوئینی ها، ملیکا شریفی نیا و فرهاد بشارتی به اهالی محله گل و بلبل اضافه شده اند و در ادامه حضور دیگر بازیگران هم خواهیم داشت.


اهالی محله گل و بلبل


بازیگر مجموعه تلویزیونی "همسایه ها" اظهار داشت:"محله گل و بلبل" در همان لوکیشن و با گروه سابق کاری روزهای تولید را پشت سر می گذارد و تا 10 روز آتی به روی آنتن شبکه دو سیما می رود.

نظام دوست در پایان پیرامون استقبال مردم از برنامه تلویزیونی "محله گل و بلبل" عنوان کرد:در این مدتی که ما برنامه نداشتیم، خانواده ها و بچه ها بی صبرانه منتظر پخش مجدد بودند و استقبال بسیاری از محله ما شد.

سری جدید محله گل و بلبل همراه با بازیگران جدید

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
به اشتراک بگذارید :