کد خبر: ۱۰۶۶۸۴
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۸

این عکس توسط رصدخانه دینامیکی ناسا گرفته شده است که قسمت‌های فعال ستاره در آن شبیه چشم‌ها و رشته‌ هایی تاریک که در سطح این ستاره قرار دارند

ناسا در تصویر که از ستاره خورشید گرفته لبخند خورشید را ثبت کرد! +عکس

این عکس توسط رصدخانه دینامیکی ناسا گرفته شده است که قسمت‌های فعال ستاره در آن شبیه چشم‌ها و رشته‌ هایی تاریک که در سطح این ستاره قرار دارند، شبیه دهانی هستند که در حال لبخند زدن می‌باشد.سازمان ملی هوانوردی و فضایی به اختصار ناسا سازمان فضایی ملی ایالات متحدهٔ آمریکا است. در زمان جنگ سرد و پس از پرتاب ماهوارهٔ اسپوتنیک-۱ توسط اتحاد جماهیر شوروی سوسیالیستی به فضا، آمریکا به فکر ایجاد سازمان فضایی ملی خود افتاد وناسا در ۲۹ ژوئیهٔ ۱۹۵۸ با امضای رئیس‌جمهور وقت دوایت آیزنهاور جای کمیتهٔ رایزنی ملی هوانوردی آمریکا (ناکا) را گرفت و بنیادگذاری‌شد.

 

در تصویر جدیدی که روز جمعه از ستاره خورشید گرفته و توسط ناسامنتشر شده است، می توانیم لبخند زیبایی را روی صورت این ستاره درخشان ببینیم.

 

 

این عکس توسط رصدخانه دینامیکی ناسا گرفته شده است که قسمت‌های فعال ستاره در آن شبیه چشم‌ها و رشته‌هایی تاریک که در سطح این ستاره قرار دارند، شبیه دهانی هستند که در حال لبخند زدن می‌باشد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
به اشتراک بگذارید :