کد خبر: ۱۰۶۱۴۳

امروزدر این پست میخواهیم به شما عزیزان شیوه درست کردن قاب عکس گل های برجسته را آموزش بدهیم امیدواریم از این آموزش هم استفاده کنید

امروزدر این پست میخواهیم به شما عزیزان شیوه درست کردن قاب عکس گل های برجسته را آموزش بدهیم امیدواریم از این آموزش هم استفاده کنید و از خلاقیت خود لذت ببرید.

ساخت قاب عکس،آموزش تصویری

وسایل لازم برای قاب عکس گل:

فوم سبز و زرد قیچی چسب نوار گاترین

شیوه ساخت قاب عکس گل:

مرحله اول:

فوم زرد را به شکل یک نوار باریک مستطیلی به طول 3 سانت جدا کنید.

یک تکه از فوم سبز 3 سانتی و به طول 5 سانت جدا کنید و آن را به انتهای مستطیل زرد بچسبانید.

ساخت قاب عکس،آموزش تصویری

مرحله دوم:

سپس قسمت بالای مستطیل را با قیچی برش های بسیار ریز و مساوی ایجاد کنید.هرچه برش ها منظم تر باشد جلوه گلبرگ های شما زیباتر خواهد بود.پس از آن از ابتدا نوار را روی هم لوله کنید.توجه داشته باشید هر ردیف که لوله می شود و به ردیف بعد می رسید کمی چسب روی فوم بزنید تا کار محکم تر شود.

ساخت قاب عکس،آموزش تصویری

مرحله سوم:

کار را تا جایی ادامه دهید که به قسمت سبز برسید که حکم کاسبرگ گل را خواهد داشت انتهای لبه فوم سبز را هم کمی چسب بزنید و دو لبه را محکم به هم بچسبانید.پس از آن انگشت سبابه خود را به انتهای کار فشار دهید تا کمی گلبرگ ها شکل منحنی به خود بگیرند.برای راهنمایی بیش تر به تصویر دقت کنید.

ساخت قاب عکس،آموزش تصویری

مرحله چهارم:

ساخت قاب عکس،آموزش تصویری

میله فلزی انتخاب کنید و دور آن را با نوار گاترین کاملا بپوشانید و میله را در زیر گل بچسبانید.آن را در جایی قرار دهید تا کاملا خشک شود.برای برگ های گل برش بیضی بلندی از فوم سبز برش بزنید .لبه های آن را به وسیله قیچی کنگره دار کنید تا به شکل طبیعی برگ نزدیک تر باشد.سپس برگ ها را به ساقه گل بچسبانید و انتهای آن را با نوار گاترین بپوشانید .از این گل به تعداد دلخواه بسازید.

ساخت قاب عکس،آموزش تصویری


سپس یک قاب بدون شیشه را در نظر بگیرید و گل ها را در روی صفحه اصلی قاب با سلیقه خودتان بچسبانید.پایین ساقه گل ها را با برگ های زیبا تزیین کنید و از خلاقیت خود لذت ببرید.


منبع :بردوک
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
به اشتراک بگذارید :