کد خبر: ۱۰۵۳۹۴

درباره شباهت افراد با یکدیگر فراوان گفته و نوشته شده است اما وقتی شباهت آدم های مشهور و چهره های شناخته شده به میان می آید آن وقت شاید

شباهت عجیب چهره‌های هالیوودی +تصاویر

پارس نیوز : درباره شباهت افراد با یکدیگر فراوان گفته و نوشته شده است اما وقتی شباهت آدم های مشهور و چهره های شناخته شده به میان می آید آن وقت شاید برای شما هم جذاب باشد که بدانید فلان بازیگر مشهور سینما شبیه یکی از رهبران مذهبی مسیحی بوده است یا فلان ستاره مرد هالیوود شبیه زنی در روزگار قدیم آمریکاست.


اگر علاقه دارید ببینید این شباهت ها تا چه اندازه جدی است این گزارش را بخوانید.

مرد عنکبوتی و رهبر ارتش سرخ

شاید لئون تروتسکی، مارکسیست مشهور و رهبر ارتش سرخ شوروی، هرگز فکر نمی کرد که سالها پس از مرگش تصویری از او به یادگار بماند که همانند مرد عنکبوتی سینما باشد! شاید سرخ بودن هر دو و رنگ قرمز بی دلیل در مرد عنکبوتی نیست، اندرو گارفیلد و تروتسکی شباهت های انکار ناپذیری دارند.

مجری سرشناس و رئیس جمهور آمریکا

اگر روزی بخواهند فیلمی براساس زندگی سیزدهمین رئیس جمهور ایالات متحده یعنی میلارد فیلمور بسازند، قطعاً آلک بالدوین، بازیگر و مجری سرشناس آمریکایی به راحتی می تواند در این نقش بازی کند!

 

سلطنت مشترک

زاکربرگ ، خالق فیسبوک اگرچه دوران پادشاهی اش بر جهان آنلاین رو به سراشیبی است اما شباهت او به یکی از موفق ترین پادشاهان یعنی فیلیپ چهارم خیره کننده است.

 

چهره دخترانه تایتانیک

لئوناردو دی کاپریو بیش از هر چیزی به عنوان یک بازیگر توانمند و خوش چهره مشهور است جالب است دهه ها پیش بانویی به اسم جودی زیپر نیز شکل و شمایلی کاملاً شبیه به دی کاپریو داشته است که در تصویر مشاهده می کنید.

 

تراولتا یک قرن پیش

جان تراولتا که در ایران فیلم های زیادی از او در تلویزیون پخش شده است شبیه مردی است که در زمان جنگ های داخلی آمریکا رهبری یک گروه نظامی را بر عهده داشته است ، این بازیگر هم علاقه خاصی به فیلم های اکشن دارد.

 

راکی و پاپ

تصویری نقاشی شده از پاپ گرگوری نهم که قرن ها پیش زندگی می کرده موجود هست که شباهت فراوان او به سیلوستر استالونه را عیان می سازد.

 

سیاه محبوب

ادی مورفی از سرشناس ترین و محبوب ترین بازیگران سیاه پوست صنعت سینما به شمار می رود اما هیچ تفاوتی با مردی که یک قرن پیش زندگی می کرده ندارد!

 

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
به اشتراک بگذارید :