کد خبر: ۱۰۱۹۳۳

با فرا رسیدن 16 مهرماه روز جهانی کودک مهناز افشار از کودکان و نوجوانان دعوت کرد تا در مسابقه نقاشی و انشا نویسی شرکت کنند.

با فرا رسیدن 16 مهرماه روز جهانی کودک مهناز افشار از کودکان و نوجوانان دعوت کرد تا در مسابقه نقاشی و انشا نویسی شرکت کنند.

 دعوت مهناز افشار از کودکان برای شرکت در مسابقه نقاشی

مهناز افشار بازیگر سینمای کشورمان به عنوان سخنگوی پویش مردمی خانواده من از کودکان و نوجوانان 7 تا 16 سال دعوت کرد در مسابقه بزرگ نقاشی و انشای این پویش شرکت کنند. این بازیگر سینما که دغدغه کودکان و نوجوانان را دارد با اعلام خبر گفت:از بچه های 7 تا 16 سال دعوت می کنیم در مسابقه نقاشی با موضوع «خانواده من» و مسابقه انشا با موضوع «پدر و مادر خوبی خواهم بود اگر ...» شرکت کنند. این مسابقه به دعوت عموهای فیتیله ای و با هدف شناسایی رویاها و غم های احتمالی که کودکان و نوجوانان در خانه های خود با آن روبه رو هستند، برگزار می شود.
 

درخواست مهناز افشار از کودکان و نوجوانان

 
افشار با اشاره به اهداف برگزاری مسابقه سراسری انشا بین کودکان و نوجوانان بیان کرد:در حال حاضر کودکان و نوجوانان بسیاری توسط والدین بی صلاحیت خود در معرض انواع آسیب ها و مخاطرات هستند و همچنین کودکان و نوجوانانی را می شناسیم که با ناملایمات عاطفی مواجه می شوند و به نوعی از سوی پدر و مادرشان از نظر عاطفی طرد شده اند و متاسفانه این نوع کودکان و نوجوانان در معرض خطرات بزهکاری و بزه دیدگی قرار دارند.
 
 

مهناز افشار در روز جهانی کودک

 افشار همچنین ادامه داد:عموهای فیتیله ای از این پیشنهاد استقبال کرده و همراه ما شدند. این دوستان خوبمان موضوع «پدر و مادر خوبی خواهم بود اگر...» را به عنوان موضوع مسابقه انشا و «خانواده من» را به عنوان موضوع نقاشی مسابقه سراسری انتخاب کردند و از کودکان 7 تا 16 سال دعوت کردند در این مسابقه شرکت کنند.

اطلاعات تکمیلی و جزئیات برگزاری این مسابقه به زودی در نشستی خبری با حضور مسئولان و سفیران پویش بدسرپرست تنهاتر است، اعلام خواهد شد.

دعوت مهناز افشار از کودکان و نوجوانان

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
به اشتراک بگذارید :