کد خبر: ۱۰۰۰۰۷

مایکل جکسون Michael Jackson یکی از بهترین خواننده های هالیوودی بود که لقب سلطان پاپ را گرفت. به همین بهانه دکوراسیون داخلی خانه مایکل جکسون را گردآوری کرده ایم.

ایران مطلب : مایکل جکسون Michael Jackson یکی از بهترین خواننده های هالیوودی بود که لقب سلطان پاپ را گرفت. به همین بهانه دکوراسیون داخلی خانه مایکل جکسون را گردآوری کرده ایم.

دکوراسیون داخلی خانه مجلل مایکل جکسون Michael Jackson

مایکل جوزف جکسون Michael Joseph Jackson‎ متولد 29 اوت 1958 – درگذشتۀ 25 ژوئن 2009 خواننده، ترانه‌سرا، تهیه‌کنندۀ موسیقی، رقصنده، طراح رقص و بازیگر اهل ایالات متحدۀ آمریکا بود. او با نام سلطان پاپ و اِم‌جِی (MJ) نیز معروف بود. کارهایش در موسیقی و رقص، در کنار زندگی شخصی‌اش او را به مدت چهار دهه به یکی از چهره‌های مشهورِ فرهنگ عامهٔ جهان تبدیل کرده‌بود. او از 5 سالگی وارد صنعت موسیقی شد و به مدت 45 سال فعالیت کرد. جکسون، بیتلز و الویس پریسلی با اختلاف بسیار زیاد از دیگر هنرمندان، پرفروش‌ترین هنرمندان جهان هستند. در سال 2006 کتاب رکوردهای جهانی گینس، رکورد موفق‌ترین سرگرمی‌ساز و صحنه‌گردان تاریخ را به نام جکسون ثبت کرد. جکسون در طول 46 سال دوران فعالیتش، 10 آلبوم استودیویی منتشر کرد که 5 تای شان جزو پرفروش‌ترین آلبوم‌های جهان هستند. او تنها هنرمندی‌ست که این تعداد آلبوم پرفروش دارد. همچنین آلبوم تریلر او که در سال 1982 منتشر شد، با فروش بیش از 110 میلیون نسخه در جهان، پرفروش‌ترین آلبوم تاریخ موسیقی‌ست.

دکوراسیون داخلی خانه مجلل مایکل جکسون Michael Jackson - عکس شماره 1

 

دکوراسیون داخلی خانه مجلل مایکل جکسون Michael Jackson - عکس شماره 2

دکوراسیون داخلی خانه مجلل مایکل جکسون Michael Jackson - عکس شماره 3

دکوراسیون داخلی خانه مجلل مایکل جکسون Michael Jackson - عکس شماره 4

دکوراسیون داخلی خانه مجلل مایکل جکسون Michael Jackson - عکس شماره 5

دکوراسیون داخلی خانه مجلل مایکل جکسون Michael Jackson - عکس شماره 6

دکوراسیون داخلی خانه مجلل مایکل جکسون Michael Jackson - عکس شماره 7

دکوراسیون داخلی خانه مجلل مایکل جکسون Michael Jackson - عکس شماره 8

 
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
به اشتراک بگذارید :